Najnowsze

• 27 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 3937

28 medali indywidualnie i 1. miejsce drużynowo dla klubu Beskid-Dragon

W niedzielę, 23 kwietnia w Katowicach odbyły się zawody Pucharu Śląska w kick-boxingu. Zawodnicy klubu Beskid-Dragon zdobyli łącznie 28 medali, w tym 19 złotych, 5 srebrnych i 4 brązowe. Dodatkowo klub drużynowo zdobył 1. miejsce.

Puchar Śląska w kick-boxingu
Zawody Pucharu Śląska w kick-boxingu - 23.04.2017 · fot. trener Piotr Turchan

Po raz pierwszy debiutowali zawodnicy z sekcji Czechowic-Dziedzic, którzy od września 2016 trenują kickboxing. Zawodniczka sekcji czechowickiej Klaudia Pudełko zdobyła złoty medal w light-contact oraz złoty medal w kick-light. Tym samym została powołana na Mistrzostwa Polski w Lesznie, które odbędą się w dniach 5-7 maja.

Zawody odbyły się pod patronatem Śląskiego Okręgowego Związku Kickboxingu.