Najnowsze

• 25 października 2017
  • wyświetleń: 3050

Tenisiści stołowi MKS Czechowice -Dziedzice najmocniejsi na Śląsku

W sobotę, 21 października w Łaziskach Górnych odbył się I Wojewódzki turniej kwalifikacyjny Żaczek, Żaków oraz Skrzatek i Skrzatów w tenisie stołowym. Akademia tenisa stołowego MKS Czechowice-Dziedzice wystawiła w tych zawodach 15 zawodników.

Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice

Olaf Then i Mateusz Gawlas wygrali swoje kategorie, Emilia Twardawa zajęła 2. miejsce a Zuzanna Bronikowska 3. Tuż poza podium sklasyfikowani zostali: Piotr Szary - 4. miejsce, a Natalia Gębczyńska - 5. W zawodach nie musiała brać udziału Weronika Indeka (7. miejsce ranking POL), która wspólnie z Olafem będzie reprezentować woj. śląskie oraz MKS w I Grand Prix Polski żaczek i żaków w Lidzbarku Warmińsko-Mazurskim w dniach 3-5 listopada.

To był najlepszy turniej w tych kategoriach wiekowych w naszej historii. Jeszcze nigdy nie wygraliśmy tak dużo w jednych zawodach rangi wojewódzkiej. W zawodach startowało 139 zawodników.