Najnowsze

• 20 lutego 2018
  • wyświetleń: 1346

Amatorska Liga Siatkówki: ostatnia kolejka przed feriami

Po dwutygodniowej przerwie, 16 lutego ruszyła II runda Amatorskiej Ligi Siatkówki. Na parkiecie Szkoły Podstawowej nr4 w Czechowicach-Dziedzicach pojawili się zawodnicy zespołów zarówno w kategorii masters jak i mężczyzn.

Pierwsze spotkanie rozegrane zostały między zespołem Sokół i Blue Oysters. Po trzech setach zwycięstwo wywalczyła drużyna Sokoła z wynikiem 3:0

Sokół - Blue Oysters 3:0 (25:12, 25:16, 25:17)

Sokół - Czulak Jakub, Kaczmarek Jakub, Białek Szymon, Hałas Marcin, Paździora Wojciech, Hoffman Krzysztof, Kowalski Przemysław

Blue Oysters - Biskup Bartłomiej, Hankus Dawid, Kwaśny Michał, Szmidt Mateusz, Janota Łukasz

W drugim meczu tego dnia, nie było łatwo o zwycięstwo. Zacięty pojedynek wygrali zawodnicy zespołu
Chaos Team, pokonując Stolar-Hut Ujsoły 2:1

Chaos Team - Błażejowski Bartłomiej, Gąsiorek Piotr, Zontek Mariusz, Grajcar Tomasz, Legoń Marek, Pryszcz Paweł,

Stolar-Hut Ujsoły - Satława Marian, Hutyra Henryk, Słowik Leszek, Rybarski Grzegorz, Janota Tomasz, Piątek Paweł

W ostatnim pojedynku, SV Środek pewnie pokonał zespół Volley Masters 2:1.

SV Środek - Volley Masters 2:1 (25:19, 25:16, 19:25)

SV Środek - Kowalczyk Artur, Włodzimierz Włodyka, Kraj Mateusz, Świgoń Dominik, Świgoń Sławomir, Pawlik Daniel, Wiewióra Adrian

Volley Masters - Hulbój Dominik, Grzegorzek Dawid, Paszek Maciej, Grzegorzek Artur, Żelazny Paweł, Zięba Artur, Łukasik Krzysztof