czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Najnowsze

  • 12 stycznia 2019
  • wczoraj, 08:14
  • wyświetleń: 322

Zabawa karnawałowa w Domu Działkowca w Czechowicach

16 lutego w Domu Działkowca na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Relaks-Storczyk" w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się zabawa karnawałowa.

Początek zabawy o godz. 19.00. Organizator - Zarząd Ogrodu zapewnia miłą i ciepłą atmosferę, dobrą zabawę oraz interesującą oprawę muzyczną w wykonaniu duetu muzycznego.

Wstęp kosztuje 160 zł od pary. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy u organizatora z wykupieniem biletu wstępu w dniach 15-31 stycznia po telefonicznym uzgodnieniu. Telefon kontaktowy do organizatora zabawy: 603-067-422 (Wiesław Mnich - Prezes Zarządu ROD "Relaks-Storczyk").

Ewentualny dochód z zabawy (zależny od frekwencji) zostanie przeznaczony na wsparcie finansowe zadań publicznych projektowanych do realizacji w 2019 roku przez Zarząd ROD "Relaks-Storczyk", takich jak: XV Osiedlowy Dzień Dziecka i IV Ogrodowy Piknik Rowerowy.

BM / czecho.pl

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.