Najnowsze

• 22 lipca 2019
  • wyświetleń: 3632

[ZDJĘCIA] Udany weekend czechowickich kajakarzy

W dniach 19-20 lipca w Poznaniu odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Osada K4 500m mężczyzn Dawid Byrdek, Dominik Starowicz, Igor Drewniak, Wojciech Pilarz zdobyła brązowy medal.

Udany weekend czechowickich kajakarzy - 19-20.07.2019 · fot. MKS Czechowice-Dziedzice

W konkurencji K2 200m osada w składzie Wojciech Pilarz, Dominik Starowicz zajęła miejsce 4. Drugiego dnia mistrzowskich regat nasi zawodnicy ponownie zdobyli medal brązowy K4 1000m w składzie Dawid Byrdek, Dawid Janusz, Dominik Starowicz, Wojciech Pilarz. Gratulacje dla zawodników i trenera Jakuba Cebuli.

W tym samym czasie rozgrywały się w Poznaniu Mistrzostwa Polski Młodzików. Młodzicy na dystansie 2000m zajęli następujące miejsca:
  • Kacper Grzechnik '06 K1 6m
  • Wioletta Kupczewska '05 K1 7m
  • Julia Firganek '06 K1 12m
  • Paulina Kufel '05 C1 6m
  • Bartosz Wizner '05 C1 15m
  • Franciszek Potwora '06 w C1 2000m zajął 6m

Serdeczne gratulacje dla zawodników i trenerów Magdaleny Żaczek, Jana Pinczury Krzysztofa Kluki.