czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Najnowsze

  • 31 lipca 2019
  • wczoraj, 05:25
  • wyświetleń: 4013

Konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji 2019 - wyślij swoją fotkę!

Konkurs:

Końcem sierpnia ruszamy z kolejną edycją wakacyjnego konkursu na najlepsze zdjęcie z wakacji. Już dziś zachęcamy Was do wysyłania fotografii z letnich wojaży, tych dalekich i tych bliskich, na zdjęcia z czasu spędzonego nad morzem, jeziorem, w górach, na wsi lub w mieście (i to bez znaczenia czy w dużym, czy małym).

Wakacje 2017
Rusza konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji 2019 · fot.
Pokażcie jak wypoczywaliście, jak spędziliście lub nadal jeszcze spędzacie wakacje i weźcie udział w konkursie. Do wygrania będą jak zawsze atrakcyjne nagrody. Szczegóły podamy wkrótce, tymczasem możecie już przesyłać swoje zdjęcia. Zdjęcia na konkurs można przesyłać za pomocą poniższego formularza.

Dodaj zdjęcie na konkurs Regulamin

Konkurs rozpocznie się 26 sierpnia i zakończy się 6 października. Podobnie jak w roku ubiegłym odbędą się cztery tygodniowe eliminacje wspólne dla czytelników portali: tychy.info, pless.pl, czecho.pl i bielsko.info. Z każdej eliminacji do finału przejdzie 10 zdjęć wybranych przez Was oraz dodatkowych 5 wybranych przed redakcje portali.

W wielkim finale (termin: 30 września - 6 października) poznamy zwycięzców. To oni zgarną główne nagrody w naszej zabawie. Pierwszą "dziesiątkę" wybierze z finalistów komisja konkursowa złożona z redakcji portali. Równocześnie odbywać się będzie plebiscyt internautów, w którym swojego faworyta wybiorą czytelnicy.

ups / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.